[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_text_separator title=”Nuostatai (Regulations):” title_align=”separator_align_left”][vc_column_text]PDF: Lietuvių k., English.[/vc_column_text][vc_text_separator title=”Registracija (Registration):” title_align=”separator_align_left”] [/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_text_separator title=”Dalyviai (Participants):” title_align=”separator_align_left”][vc_column_text]Vilius Raicevičius, individualiai
Algimantas Venckus, individualiai
Edmundas Samulionis, Žemaitija
Raimondas Vitkauskas, individualiai
Artūras Pundzius, individualiai
Algirdas Viršila, Žemaitija
Svajūnas Rimgaila, individualiai
Gintautas Saliamonavičius, individualiai
Egidijus Palaima, individualiai
Ruslanas Murnikovas, individualiai
Svajūnas Sungaila, Žemaitija
Tomas Būdelis, SportingClub.lt
Alvydas Striauša, SportingClub.lt
Gints Grigorovičs, individualiai
Tomas Songaila, individualiai
Ramūnas Bendžius, individualiai
Ramūnas Petrulis, individualiai
Marius Vaitkevičius, individualiai
Romualdas Vaitkevičius, individualiai
Sigitas Daržinskas, Žemaitija
Justinas Valužis, individualiai
Alfonsas Labuckas, Vollit
Dangis Lenkšas, individualiai
Vidmantas Želnys, individualiai
Kārlis Lapiņš, Artemida
Dairis Neilands, Purnavu Muiža
Stasys Jurkus, Žemaitija
Janis Zandbergs, Purnavu Muiža
Jànis Kvàls, Purnavu Muiža
Andis Apse, Artemida
Māris Jēkabsons, Purnavu Muiža
Gints Priedītis, Artemida
Vidas Endzinas, individualiai
Martins Gangis, Purnavu Muiža
Sigitas Reinikis, Žemaitija
Jaunius Vilimas, individualiai
Einārs Lapiņš, Artemida
Uldis Lapiņš, Artemida
Artūrs Grīnvalds, Artemida[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
Algimantas Venckus, individualiai
Edmundas Samulionis, Žemaitija
Raimondas Vitkauskas, individualiai
Artūras Pundzius, individualiai
Algirdas Viršila, Žemaitija
Svajūnas Rimgaila, individualiai
Gintautas Saliamonavičius, individualiai
Egidijus Palaima, individualiai
Ruslanas Murnikovas, individualiai
Svajūnas Sungaila, Žemaitija
Tomas Būdelis, SportingClub.lt
Alvydas Striauša, SportingClub.lt
Gints Grigorovičs, individualiai
Tomas Songaila, individualiai
Ramūnas Bendžius, individualiai
Ramūnas Petrulis, individualiai
Marius Vaitkevičius, individualiai
Romualdas Vaitkevičius, individualiai
Sigitas Daržinskas, Žemaitija
Justinas Valužis, individualiai
Alfonsas Labuckas, Vollit
Dangis Lenkšas, individualiai
Vidmantas Želnys, individualiai
Kārlis Lapiņš, Artemida
Dairis Neilands, Purnavu Muiža
Stasys Jurkus, Žemaitija
Janis Zandbergs, Purnavu Muiža
Jànis Kvàls, Purnavu Muiža
Andis Apse, Artemida
Māris Jēkabsons, Purnavu Muiža
Gints Priedītis, Artemida
Vidas Endzinas, individualiai
Martins Gangis, Purnavu Muiža
Sigitas Reinikis, Žemaitija
Jaunius Vilimas, individualiai
Einārs Lapiņš, Artemida
Uldis Lapiņš, Artemida
Artūrs Grīnvalds, Artemida[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]