Spalio 11–13 d. LITEXPO vyks aktyvaus laisvalaikio, žūklės ir medžioklės paroda OUTDOOR 2019.

Trijose teminėse salėse dalyviai iš Lietuvos ir užsienio šalių pristatys specializuotą įrangą, naujausius produktus bei paslaugas. Nuo žygiams skirtų batų, palapinių ar baidarių iki naujausių meškerių ir medžioklinių ginklų – reikalingų prekių parodoje ras įvairiausių pomėgių turinys aktyvaus laisvalaikio entuziastai.

OUTDOOR 2019 veiks šaudymo simuliatorius, vaikų zona, vyks visureigių transporto priemonių bandymai, išgyvenimo paskaitos, žvejybos įrangos demonstracijos ir praktiniai užsiėmimai baseinuose. Parodoje bus organizuojami medžioklinių ragų, elnių kvieslių ir medkirčio čempionatai, laisvalaikio bei medžioklės drabužių, aksesuarų pristatymai ir kiti išskirtiniai renginiai.Pirmą kartą Lietuvoje bus surengtas „Žvėrienos festivalis“, kurio metu profesionalūs šefai dalinsis savo žiniomis, gamins įvairius žvėrienos patiekalus ir kvies lankytojus sužinoti naujų kulinarinių paslapčių.

 

OUTDOOR 2019 ekspozicija

3 salė. MEDŽIOKLĖ: aktyvaus laisvalaikio ir medžioklės apranga; ginklai ir jų priedai; medžioklės kelionės; medžiotojų būreliai; miškų urėdijos; medžioklės įstaigos ir asociacijos; saugos tarnybos; visureigės transporto priemonės.

4 salė. ŽVEJYBA: žvejybos įranga; žvejybos demonstracijos; valtys; varikliai; tematinė žvejyba; žvejyba užsienyje.

5 salė. AKTYVUS LAISVALAIKIS: aktyvus laisvalaikio apranga, įranga, prekės; aktyvus laisvalaikio pasiūlymai; sporto būreliai; pažintiniai žygiai ir takai.

 

Kontaktai norintiems tapti parodos OUTDOOR 2019 dalyviais

Projekto vadovė Vilma Valiulytė

El.p. v.valiulyte@litexpo.lt

Mob. +370 69953414