Registracija į KMŠF taurės I etapo VOLLIT-SAKO varžybas

Registration to CGSC cup I stage VOLLIT-SAKO competition

 

Varžybų nuostatai: Spauskite čia

Competition rules: Click here

REGISTRACIJA BAIGTA / REGISTRATION ENDED!

Dalyviai / Participants

  1. Alvydas Rušinskis / A grupė / Šventoji
  2. Mindaugas Lebeckas / B grupė / Jurbarkas
  3. Stasys Jurkus / A grupė / Žemaitija 1
  4. Mindaugas Tamošiūnas / B grupė
  5. Artūras Pundzius / C grupė
  6. Gintaras Juknevičius / A grupė / Aukštaitijos šaudymo centras
  7. Virgilijus Bereznočenko / C grupė / Tauragė
  8. Mārtiņš Gaņģis / A grupė / Purnavu muiža
  9. Mārtiņš Turkopulis / A grupė / Purnavu muiža
  10. Žygimantas Norkus / B grupė / Žemaitija 1
  11. Gints Priedītis / A grupė / Artemida
  12. Sigitas Reinikis / A grupė / Žemaitija 1
  13. Svajūnas Sungaila / A grupė / Žemaitija 1
  14. Tomas Bugys / C grupė / Žemaitija 2
  15. Ramūnas Petrulis / B grupė / Žemaitija 1
  16. Dairis Neilands / A grupė / Purnavu muiža
  17. Māris Jēkabsons / A grupė / Purnavu muiža
  18. Žygimantas Gureckas / C grupė / Kaunas
  19. Vaidas Mickus / C grupė
  20. Igor Petrušin / A grupė / Kaunas
  21. Juris Lazdins / A grupė / Purnavu muiža
  22. Julius Paškonis / B grupė / Panevėžio medžiotojai
  23. Gytis Dabožinskas / B grupė / Panevėžio medžiotojai
  24. Vilius Raicevičius / A grupė / Panevėžio medžiotojai
  25. Petras Abukevičius / B grupė / Panevėžio medžiotojai
  26. Kęstutis Kvedaravičius / C grupė / Panevėžio medžiotojai
  27. Robertas Kirdeikis / C grupė
  28. Vilius Urbonas / C grupė / Muškieta
  29. Vaidas Stasiukynas / C grupė / Muškieta
  30. Edmundas Gibieža / C grupė / Muškieta
  31. Egidijus Barčkus / C grupė / Muškieta
  32. Liudas Prūsaitis / C grupė
  33. Rokas Vaidilauskas / C grupė / Tauragė
  34. Rolandas Vaidilauskas / C grupė / Tauragė
  35. Einārs Lapiņš / A grupė / Artemida
  36. Kārlis Lapiņš / A grupė / Artemida
  37. Romualdas Vaitkevičius / A grupė / Žemaitija 1
  38. Svajūnas Rimgaila / B grupė / Žemaitija 2
  39. Audrius Katliorius / A grupė / Kaunas
  40. Dangis Lenkšas / B grupė / Žemaitija 2
  41. Andrius Prichodko / B grupė / Kaunas
  42. Česlovas Blažys / B grupė / Jurbarkas
  43. Jānis Kvāls / A grupė / Purnavu muiža
  44. Mantas Paulavičius / C grupė / Kaunas
  45. Mindaugas Uždras / C grupė / Kaunas
  46. Paulius Butkus / C grupė
  47. Almantas Abromavičius / C grupė / Sėlinantis vilkas
  48. Egidijus Palaima / B grupė
  49. Kristaps Didže / A grupė / LV
  50. Andis Apse / A grupė / Artemida
  51. Andris Svārups / A grupė / Artemida
  52. Dalius Pipiras / C grupė / Debeikiai
  53. Raimundas Stulgys / C grupė / Debeikiai
  54. Vidmantas Viršilas / C grupė / Debeikiai
  55. Ēriks Bergs / A grupė / San Jose Sharks
  56. Žygimantas Šimaitis / C grupė / Muškieta
  57. Mindaugas Simanavičius / C grupė
  58. Justinas Valužis / B grupė / Žemaitija 2
  59. Vidmantas Želnys / C grupė / Debeikiai
  60. Tomas Butkus / C grupė
  61. Edgaras Daukša / C grupė / Muškieta
  62. Tomas Spėčius / C grupė / Muškieta
  63. Nerijus Bielskis / C grupė
  64. Marius Čiuta / C grupė / Žemaitija 2
  65. Asta Čiutienė / C grupė / Žemaitija 2
  66. Ruslanas Murnikovas / A grupė / Debeikiai
  67. Algimantas Veckus / B grupė
  68. Naglis Balašaitis / C grupė / Tauragė
  69. Arūnas Balčytis / C grupė
  70. Sigitas Momeniškis / C grupė